Kategorie
Bez kategorii

JAROSŁAWIEC DOMKI

Kto z nas nie marzył o własnym domku zimowym w górach czy letniskowym domku na weekend nad morzem? Chęć poczucia bycia w ‘domu’ daleko od domu zapoczątkowała modę na luksusowe namioty, przyczepy kempingowe czy też małe drewniane domki letniskowe. Ta namiastka domu w malowniczych stronach naszego kraju potrafi być droga i niepraktyczna. Domek letniskowy, który wymaga finansowego utrzymania i dużego nakładu pieniędzy, a także czasu jest raczej fanaberią. Z kolei przyczepa kempingowa też nie należy do tanich, a musimy jeszcze mieć miejsce parkingowe na jej przechowanie. Ciężko będzie wytłumaczyć taką potrzebę dodatkowego miejsca pod blokiem spółdzielni mieszkaniowej. Namiot? Kto był kiedyś ‘pod namiotem’ wie, że jest to raczej próba wytrzymałości, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają, a w nocy nie możemy znaleźć odpowiedniego miejsca na nasz śpiwór tak by szyszki nie kłuły nas w plecy. Jakie jest więc komfortowe rozwiązanie, które nie zmusza nas do długoterminowego zobowiązania finansowego, ani nie zagraci naszego mieszkania czy domu po to by go użyć raz do roku? Odpowiedź na to pytanie znają turyści przyjeżdżający do Jarosławca w zachodniopomorskim.

Zalesiony i pięknie zadbany teren, pielęgnowany przez grupy fachowców w swojej dziedzinie oferuje domki na noclegi zaledwie 5 minut wolnego spaceru od najbliższej plaży na której bez problemu znajdziemy miejsce na rozbicie naszego ukochanego parawanu. Domki te wyposażone we wszystkie komforty i luksusy w które wlicza się klimatyzację (dostępne w części domków), internet (nasze dzieci będą wdzięczne), chłodziarkę na ulubione napoje, telewizję satelitarną, zestaw do kawy i herbaty (kto z nas nie woli dobrej kawy zaraz po wyjściu z łóżka zamiast szukania kawiarni?), pełną łazienkę, wysokiej jakości meble i wszystkie przybory toaletowe, a także ręczniki i szlafroki, a nawet zestaw do szycia (ten kto potrzebował w przeszłości wie jak bardzo taki zestaw potrafi być przydatny).

Oprócz komfortowego zakwaterowania dającego nam intymność i własną przestrzeń dostajemy też najwyższej jakości obsługę jak usługę sprzątania, wymiany ręczników, pomoc techniczną i wszystkowiedzących pracowników recepcji, którzy pomogą tym, którzy jej szukają. Wykupując nocleg w domkach w resort nad morzem otrzymujemy nie tylko zakwaterowanie, ale także pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) w formie bufetu szwedzkiego z dokładkami-a co, kto wczasowiczowi zabroni? Bar z przekąskami, a także bar, który także ma w swojej ofercie napoje alkoholowe, idealne po aktywnym dniu nad morzem. Wszystko to w ofercie all inclusive jak także wakacje z animacjami dla dzieci i atrakcje, które umożliwią wykorzystanie nawet najkrótszego urlopu w pełni.

Czemu nie połączyć wypoczynku z dbaniem o zdrowie? W ofercie są możliwe do wykupienia zabiegi rehabilitacyjne przeprowadzone przez sztab profesjonalistów dysponujących najlepszym sprzętem i zdobywaną latami wiedzą.

A może wolimy pobyt w strefie Wellness lub pobyt w spa dla dwojga. Zafunduj sobie masaż czy zabieg kapsuły SPA.

Wspominałem już o bliskości morza? Wynajmij rower i eksploruj nasze Polskie wybrzeże w promieniach słońca.