Kategorie
Bez kategorii

Jak spędzić karnawał

Brakuje Ci pomysłu jak spędzić zbliżający się karnawał? Spokojnie, jest wiele opcji do wyboru. Zaczynając od pomysłu, jakim jest karnawał nad morzem, poprzez wyjazdy zagraniczne, aż po nocne party w klubach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

            Data rozpoczęcia karnawału jest stała. Zacznie się on po święcie Trzech Króli, które wypada 6 stycznia. W 2023 roku będzie to czwartek. To dobry czas na poprawienie życia towarzyskiego. Możemy pozwolić sobie na więcej luzu i zabawy w gronie przyjaciół. Samo słowo „karnawał” pochodzi od łacińskiego  zwrotu „caro vale” oznaczającego dosłownie „żegnaj mięso” rozumiane jako pożegnanie mięsa przed rozpoczynającym się katolickim wielkim postem.

Oto kilka propozycji, jak możesz skorzystać z okresu zimowych bali :

  1. Dobra zabawa w znanych Ci miejscach.

Na początek sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy. Zorientuj się, co organizują pobliskie restauracje, świetlice czy kluby, a może sąsiedzi, przyjaciele czy rodzina coś szykują. Domówka to świetny pomysł na spędzenie karnawałowego wieczoru. Ty też możesz ją zorganizować! Dla urozmaicenia zabawy, możesz zaproponować imprezę tematyczną, na przykład w stylu lat 70-tych.

  • Impreza w klubie

Decydując się na całonocną imprezę w klubie, masz wiele możliwości. Miejsca te oferują wiele atrakcji, od wyboru muzyki jaka Cię interesuje do pokazów tanecznych. Zabawa z pakietem All Inclusive , kolorowe drinki i gorąca muzyka przywołają  wspomnienia letnich, wakacyjnych dni.  Wprawią w pozytywny nastrój i pomogą się zrelaksować. Nie będziesz musiał sam organizować imprezy w domu. Wystarczy, że zaprosisz znajomych, wybierzesz strój i wyjdziesz na parkiet.

  • Ucieczka z miasta

Jeśli chcesz wyjechać za miasto, warto obrać kierunek północnej Polski. W okresie zimowym pogoda na pomorzu nie rozpieszcza. Z racji tego z końcem sezonu hotele nad morzem obniżają ceny noclegów lub oferują korzystne pakiety pobytowe. Mimo chłodu weekend nad morzem może wprawić Cię w gorący nastrój, a po intensywnej zabawie zrelaksujesz się spacerując po plaży.

  • Wyjazd za granicę

Chcesz przeżyć przygodę życia? Spędź karnawał w nieco innym klimacie, wybierz karnawał nad morzem za granicą. Na pewno będzie to odskocznia od codzienności i niesamowita przygoda. Wyjątkowy czas karnawału celebruje się na całym świecie. W Rio de Janeiro ludzie bawią się na ulicach, zakładają oryginalne stroje i tańczą w rytm skocznej  muzyki.  Pospiesz się, takie wydarzenie przyciąga tłumy turystów. Lepiej zarezerwować pobyt wcześniej  – wybierz hotel nad morzem za granicą, który posiada w swej ofercie pobyt karnawałowy.   

  • Karnawał  w SPA

Nie każdy lubi huczną zabawę, miło jest wyciszyć się i połączyć karnawałowy wyjazd z relaksem. Nowy Rok to idealna okazja, aby zadbać o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie! Wybierz hotel, który oferuje SPA nad morzem, w górach, a może po prostu w Twoim mieście. Spędź ten czas tak jak lubisz, dobra zabawa to nie tylko imprezowanie. Weekend w SPA nad morzem to karnawałowa wersja dla miłośników spokoju i odprężenia.

Nie zwlekaj! Karnawałowe szaleństwo trwa!  Zadbaj o szampański nastrój, przygotuj odpowiednią kreację  i ruszaj. Niezależnie, co wybierzesz ważne by spędzić tego czas tak jak lubisz!