Kategorie
Bez kategorii

Fajne miejsce nad morze do odwiedzenia

Nadmorska okolica znana jest turystom, zwłaszcza rodzinom z dziećmi, jako kraina gier i zabaw, w której naszą radością jest szaleć i dobrze się bawić. Na młodych podróżników czekają różnorodne atrakcje turystyczne, edukacja hotele nad morzem i rozrywka.

W Jarosławcu znajdują się atrakcje dla dzieci w okolicy takie jak: Lustrzany Labirynt, Muzeum Bursztynu, Latarnia Morska, Papuga Kraina, Motylarnia, Park Linowy Ju-huu, Park Wodny Panorama Morska – gdzie odpoczniesz w strefie wellness oraz Aquaparku Dużą Rybą Szlak, galeria wędkarska, stajnia Horyzont, przejażdżka ciuchcią. Zwiedzając region, trafiliśmy w okolice Darłowa, a konkretnie Krupę, odkrywając magiczny ogród Leonardii – królestwo drewnianych zabaw. Tam, gdzie łączą się wszystkie pokolenia, więzi rodzinne są wzmacniane, ponieważ każda gra wymaga dwóch lub więcej osób. Każdy element wykonany jest z drewna, co może zaskoczyć wiele osób, ale jest to coś bardzo niezwykłego i ciekawego. Niedaleko, w Darłówku, można wybrać się w rejs lokalną łodzią, co wywoła uśmiech na twarzy naszych małych żeglarzy, którzy z tej okazji odbiorą dyplomy. Nie zbaczając z drogi, docierając do brzegu, trafiamy na cudowne miejsce. Dla miłośników przygód idealny wybór – Labirynt Arena. Specjalnie zorganizowany kurs na polu kukurydzy wydobywa to, co najlepsze: labirynty, bary na plaży, polowanie na dzika i piaskownice XXL.

Przejechaliśmy przez Darłowo, teraz jesteśmy w Ustce, a tu też jest coś ciekawego, czyli Megalandia-Magiczna Kraina. Mieszka tam magik Megaliusz, który zamienia przedmioty codziennego użytku w gigantyczne rzeczy. Czeka na Ciebie wiele atrakcji tego miejsca, a są to: Magiczna Szachownica, Mini Golf, Megablok, Magiczna Droga Megaliusza, Brzozowy Las i wiele innych. Przebywając w tym rejonie natkniemy się również na Dolinę ZOO Charlotty, z wieloma różnymi gatunkami zwierząt – ptaków i ssaków, główną atrakcją tego miejsca jest Fokarium, w którym żyją foki bałtyckie szare. Teraz, gdy jedziemy na zachód, dojeżdżamy do Koszalina. W tym mieście jest coś do tańca dla młodych kangurów – „Park Rozrywki”. To miejsce oferuje atrakcje skakania dla dzieci: różne sanki, baseny z gąbkami, deskorolki i ścianki wspinaczkowe. Zawsze zostajemy w Koszalinie, ponieważ znajduje się tam również Łuczniczy Park Rozrywki. Dla miłośnika adrenaliny dołącz: pojedynek w bitwie o Nerf, Dogdeball, Archery Kid i Archery Tag.

Krótko mówiąc, w naszym regionie dzieci nie będą się nudzić na śmierć, więc warto wybrać się na wakacje rodzinne nad morzem, aby miło spędzić czas z rodziną.