Kategorie
Bez kategorii

Co można robić w ferie zimowe?

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, czas słodkiego lenistwa i ładowania baterii przed wyzwaniami niesionymi przez nowy semestr. O ile dla wielu wizja spędzenia dwóch tygodni na nadrabianiu serialowych zaległości brzmi kusząco, warto spędzić ten czas inaczej: skorzystać z zimowej aury, otoczyć się rodziną i przyjaciółmi, zrobić razem coś szalonego. Jest wiele aktywności, które sprawią, że ferie będą niezapomnianym przeżyciem.

Czerp z zimy pełną garścią

                Zima daje wiele sposobności do tego, by jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, jazda na łyżwach – ferie to jedyna okazja w ciągu roku, by brać udział w takich aktywnościach! Dzieci z pewnością chętnie skorzystają ze sposobności, by poszaleć w śniegu, a i dorośli na kilka chwil poczują się, jakby znów byli w wieku szkolnym.

A może… nad morze? Rodzinne ferie zimowe nad morzem z basenem!

                Zwyczajowe feryjne destynacje, takie, takie jak Zakopane, przeżywają olbrzymie oblężenie. Jeśli chcecie nacieszyć się towarzystwem bliskich w spokoju i pięknej, zimowej aurze, o wiele lepszym wyborem jest wyjazd do hotelu nad morzem z basenem. Wbrew pozorom, zimą wybrzeże ma do zaoferowania równie wiele, co latem! Przekonajcie się, jak cudowne mogą być codzienne spacery po pustej plaży. Dzieciom też nie będzie się nudzić, gdyż właśnie zimą można znaleźć na plaży najwięcej muszelek, a i konkurencja do ich zbierania jest o wiele mniejsza. Kto wie, może uda się nawet znaleźć kilka bursztynów?

Wodne szaleństwo

Dla tych, którym tęskno do lata, idealną propozycją na spędzenie czasu w ferie może okazać się Aquapark. Najlepiej wyposażony w kilka zjeżdżalni oraz Rwącą Rzekę!  Ta opcja podoba się wszystkim, zarówno zwolennikom aktywnego wypoczynku, którzy będą mogli doskonalić swoje pływackie umiejętności, jak i kanapowcom, którzy całe ferie mogą przesiedzieć w jacuzzi lub saunie.

                Karnawałowe ferie

                Ferie zimowe to także czas karnawału, weekend nad morzem wypełniony tematycznymi imprezami i całonocnymi hulankami. Nic tylko skrzyknąć wesołą ekipę i dać się wciągnąć w wir zabawy. Pamiętajmy, że w tym czasie musimy wybawić się na zapas!