Kategorie
Bez kategorii

WEEKENDY SPECJALNE

Zbliża się piątek, a perspektywy na weekend wyglądają monotonnie? Za oknem plucha, szaro-buro, a my w głowie mamy obraz samych siebie na kanapie, pod kocem pijąc ciepłą herbatę? A może warto przełamać szarówkę i zapomnieć o tym, że na wakacje musimy trochę poczekać? Wykorzystaj weekend na mini wyjazd solo, we dwoje czy z rodziną. Pomijając święta typu Andrzejki nad morzem, majówka nad morzem czy też sylwester nad morzem jest jeszcze wiele innych okazji by inaczej spędzić czas.

Jarosławiec zaprasza do zapoznania się z ofertami specjalnymi na weekend listopadowy nad morzem, weekend mikołajkowy nad morzem czy weekend panieński spa nad morzem. Spraw sobie i najbliższym wyjazd w okresie niższych stawek dobowych za pobyt, który nadal jest all inclusive!

pharmacieenlignefr.com

Przyjedź w jesień nad morzem by podziwiać piękną, Polską jesień nad morzem.Jest to jedna z najpiękniejszych pór roku, w najpiękniejszych rejonach naszego kraju.Oddychaj morskim powietrzem i ciesz się spokojem oraz korzystaj z bogatej oferty naszego resortu.Skorzystaj z masażu fizykoterapeutycznego oraz wejścia na strefę Wellness, gdzie znajduje się sauna, sanarium (połączenie kąpieli tropikalnej i łaźni parowej) i jacuzzi lecznicze (z solą z morza czarnego, algowo-termalna, bromowo-jodowa, z wodą morską i borowinowa).

Zagość u nas w długi weekend sierpniowy nad morzem i baw się podczas imprez i animacji tematycznych. Kto powiedział, że długi weekend czerwiec trzeba spędzać czas z dziecmi. Można się przecież bawić do samego rana!

A może czeka Cię ten wymarzony dzień i chcesz spędzić weekend Panieński jedząc pyszne jedzenie, próbując egzotyczne drinki i korzystać ze wszystkich animacji i atrakcji dostępnych w naszym resorcie?

Nieważne w jakim celu do nas przyjeżdżasz, ważne, że wyjeżdżasz zadowolony.